מגוון פתרונות ניקוי כימי וטיפולי פני שטח

יותר מהיר - יותר נקי - יותר בטוח

שירותינו מיועדים ללקוחות עסקיים בלבד

לאור הנדסה מובילה את תחום הניקויים הכימיים בתעשייה כבר יותר מ- 40 שנה. לרשותנו פתרונות מתקדמים להסרת משקעי חלודה, אבנית, משקעים שומניים ואחרים:

  • ניסיון עצום בביצוע ניקויים כימיים וטיפולי שטח למתכות
  • ביצוע על פי מפרטים בינלאומיים ע"י צוותים מקצועיים ובפיקוח מהנדס
  • הציוד המתקדם בישראל לביצוע שטיפות וניקויים כימיים
  • כל תהליך הניקוי מלווה ע"י מעבדה ניידת לניטור ולהבטחת תוצאות אופטימליות
  • לרשותנו כל ההסמכות הנדרשות לטיפול בחומרים מסוכנים, לרבות היתר רעלים

לחברת לאור הנדסה התמחות מיוחדת לביצוע ניקויים כימיים למחליפי חום, מעבים, מגדלי קירור ומערכות מים. הניקוי מתבצע בסחרור תמיסות כימיות בעזרת משאבות בעלות ספיקה גבוהה,כדי להבטיח תוצאות אופטימליות.

לחברת לאור הנדסה ידע, ניסיון וציוד מתאים לביצוע ניקוי כימי:

בדיקת המשקעים > בחירת התמסות הכימיות ושיטות הביצוע > שימוש בציוד המתאים תוך שמירה על בטיחות > מעקב מעבדתי על ריכוזי התמיסות ומהלך הריאקציה > ניטרול וטיפול בתמיסות ובשפכים לאחר הניקוי > סילוק סופי של המשקעים ותוצרי הריאקציה על ידי שטיפה הידורדינמית

ניקוי כימי

לפני ואחרי ניקוי

ניקוי פנימי באמצעות סחרור חומצות וכימיקלים בתוך המערכות הסגורות

ניקוי כימי מחליף חום TLX בכרמל אולפינים
ניקוי כימי של מיכלי אגירת מימן בפז בית זקוק אשדוד

ביצוע פסיבציה לנירוסטה

לאור הנדסה מתמחה בביצוע טיפולי שטח לפלדות בלתי מחלידות באמצעות צריבה ופסיבציה (Passivation), כאשר מטרת הטיפול היא ליצור שכבת מגן כנגד קורוזיה. התהליך מורכב מצריבה של מס' חומצות ותוספת של תומכים ושלב של פסיבציה באמצעות חומצה חנקתית, לסילוק זיהומים וליצירת שכבת מגן.

לניקוי כימי קצר, יעיל ובטוח השאירו פרטים

שירותינו מיועדים ללקוחות עסקיים בלבד

מגוון פתרונות מתקדמים תחת קורת גג אחד

כל הניקויים תחת קורת גג אחת: פתרונות לחץ מים גבוה, ניקויים כימיים, טיפולי פני שטח ופסיבציות, ניקוי אל הרס, פתרונות אוטומטיים לניקוי

לקוחות ממליצים

חברת לאור הנדסה ביצעה בבית החולים ביליסנון מספר פרויקטים ציפוי קרמי, כולל הכנה של ניקוי כימי הידרודינמי…. עובדי החברה מקצועיים ביותר, עומדים בזמנים, אדיבים לכל פניה או שאלה והשאירו את מרכזי האנרגיה נקיים ומסודרים אחריהם…. הציפוי המשובח נראה גם היום כאילו בוצע כעת, פשוט תענוג…

אני ממלץ על חברת לאור הנדסה בחום לאור ניסיון רב שנים.

בברכה,

יואב ארגובי
מחלקת אחזקה
בי"ח בילינסון

מזה שש שנים ויותר אנחנו מקבלים שירות בתחנת הכוח אשקלון התפלה מלאור הנדסה, הגישה שלהם מקצועית ומדויקת, הצוות מגיע בזמן מאורגן עם כל הציוד הנדרש וההענות הינה ברמה גבוהה. כל העבודות מבוצעות ביעילות רבה, תוך הקפדה על כללי הבטיחות ואיכות העבודה ברמה הגבוהה ביותר אותה ניתן לבקש.

ממליץ בלב שלם וראש שקט.

בברכה,

הנרי קור
מהנדס אחזקת פרויקטים
סימנס ישראל

אני משתמש בשרותיה של חברת "לאור הנדסה"בשטיפת ציוד בלחץ גבוה וכן בנושאי תחזוקת דוודי קיטור ושמן תרמי. ברצוני לציין את המקצועיות והיסודיות לה אני זוכה. העבודות מבוצעות ביעילות רבה תוך הקפדה על כללי הבטיחות ואיכות עבודה ברמה הגבוהה ביותר אותה ניתן לבקש. תמיד קיבלתי מענה מתאים ומקצועי ביותר.

ממליץ בלב שלם וראש שקט.

בברכה,

סולומון יועד
מנהל אחזקה
פז שמנים וכימיקלים

לאור הנדסה חברה באגודה המקצועית הבינלאומית לטכנולוגיית ניקויים בלחץ מים גבוה