זקוקים למקשר (קופלונג) חדש למכונה או למנוע?

מקשר שיוחלף תוך דקות בלי להשבית כמעט את המכונה ואתכם ובלי להזיז אותה או לבצע שיוור מחדש?

יש לנו בדיוק את המקשר שאתם צריכים
החברה רשמה פטנט על המבנה, התכן והרכב החומרים של הטבעת האלסטית של מקשר זה ועומדת מאחוריו בהבטחה לאורך חיים של 25000 שעות עבודה, הרבה מעבר למקשרים מכניים רגילים. לב המקשר מיוצר מפוליאוריתן איכותי, אין כל מגע מתכתי בהנעה ולכן גם אין סכנת ניצוץ ויש בטיחות מירבית.
אם אתם רוצים פתרון איכותי, בטיחותי וחסכוני כמו המקשרים שלנו,
אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר היום!
מלאו את הטופס ונחזור אליכם
לקוחות ממליצים

חברת לאור הנדסה ביצעה בבית החולים ביליסנון מספר פרויקטים ציפוי קרמי, כולל הכנה של ניקוי כימי הידרודינמי…. עובדי החברה מקצועיים ביותר, עומדים בזמנים, אדיבים לכל פניה או שאלה והשאירו את מרכזי האנרגיה נקיים ומסודרים אחריהם…. הציפוי המשובח נראה גם היום כאילו בוצע כעת, פשוט תענוג…

אני ממלץ על חברת לאור הנדסה בחום לאור ניסיון רב שנים.

בברכה,

יואב ארגובי
מחלקת אחזקה
בי"ח בילינסון

מזה שש שנים ויותר אנחנו מקבלים שירות בתחנת הכוח אשקלון התפלה מלאור הנדסה, הגישה שלהם מקצועית ומדויקת, הצוות מגיע בזמן מאורגן עם כל הציוד הנדרש וההענות הינה ברמה גבוהה. כל העבודות מבוצעות ביעילות רבה, תוך הקפדה על כללי הבטיחות ואיכות העבודה ברמה הגבוהה ביותר אותה ניתן לבקש.

ממליץ בלב שלם וראש שקט.

בברכה,

הנרי קור
מהנדס אחזקת פרויקטים
סימנס ישראל

אני משתמש בשרותיה של חברת "לאור הנדסה"בשטיפת ציוד בלחץ גבוה וכן בנושאי תחזוקת דוודי קיטור ושמן תרמי. ברצוני לציין את המקצועיות והיסודיות לה אני זוכה. העבודות מבוצעות ביעילות רבה תוך הקפדה על כללי הבטיחות ואיכות עבודה ברמה הגבוהה ביותר אותה ניתן לבקש. תמיד קיבלתי מענה מתאים ומקצועי ביותר.

ממליץ בלב שלם וראש שקט.

בברכה,

סולומון יועד
מנהל אחזקה
פז שמנים וכימיקלים